Anasayfa
14 Haziran 2020 ( 2192 izlenme )
Reklamlar

Valiler duyurdu. Ani Bir Kararla 8 Şehrimize giriş çıkış yeniden yasaklandı

EDİRNE’DE 3 GÜNLÜK YASAK Edirne’de sal’gın’la mücadeleyi zaafiyete uğratabilecek şekilde kişilerin temasının artması ihtimaline karşı toplantı, gösteri yürüyüşleri ve il dışından girişler 3 gün süreyle yasaklandı.

KOCAELİ’NDE 15 GÜNLÜK YASAK sal’gın tedbirleri kapsamında eylem ve etkinliğe katılım amacıyla araç ve kişilerin Kocaeli’ye giriş çıkışları 15 gün süreyle yasaklandı.
SAKARYA’DA 5 GÜNLÜK YASAK Sakarya’da sal’gın  tedbirleri kapsamında, eylem ve etkinliklerle bunlara katılım amacıyla araç ve kişilerin kente giriş çıkışları 5 gün süreyle yasaklandı.

 

TEKİRDAĞ’DA 3 GÜNLÜK YASAKTekirdağ Valiliği, HDP’nin bazı illerde toplanma çağrıları üzerine, bu durumun sal’gın zafiyet oluşturabileceği gerekçesiyle il geneline girişlerin 14-17 Haziran’da sınırlandırıldığını bildirdi.


 
BİTLİS’TE 15 GÜNLÜK YASAK Bitlis Valiliği, huzur ortamı, kamu düzeni ile kamu güvenliğinin sağlanması ve artan vakaların önlenmesi amacıyla il sınırları içinde toplantı, gösteri ve yürüyüşlerin 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.


HAKKARİ’DE 2 GÜNLÜK YASAK Hakkari Valiliği, sal’gın  tedbirleri kapsamında ilde yapılacak olan etkinlerin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları gereğince iki günlük kısıtlama getirildiğini açıkladı.

KIRKLARELİ’NDE 6 GÜNLÜK YASAK Kırklareli’nde sal’gın) tedbirleri kapsamında toplantı ve gösteri yürüyüşleri 14-20 Haziran’da yasaklandı.VAN’DA DA YASAKLANDI Van Valiliği, kentte her türlü toplu faaliyet, hareket, gösteri ve organizasyon gibi etkinliklerin kısıtlandığını duyurdu.


Açıklamada, “Her türlü açık alanlarda yapılması planlanan eylem/etkinlikler ile bu eyleme destek vermek amacıyla il sınırlarımıza gelen şahısların ve araçların ilimiz sınırları içerisine girişleri ve başka illerde gerçekleşmesi planlanan eylem/etkinliğe katılım amacı ile ilimizden çıkışları yasaklanmıştır.” denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Koca açıkladı: İstanbul, Ankara ve Bursa'da CEZASI ÇOK BÜYÜK HERKESİ İLGİLENDİRİYOR 4 – 5 Temmuz’da Yine Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı Türkiye’deki güncel corona verileri ve can kayıpları açıklandı (12.06.2020)