Anasayfa
25 Haziran 2020 ( 641 izlenme )
Reklamlar

Sağlık Bakanı Koca'dan Türkiye'yi Sevince Boğan Müjde

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamayla Türkiye’yi sevince boğdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamayla Türkiye’yi sevince boğdu. Bilim Kurulu ile toplantı yapan Koca, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Koca Türkiye’de yaşayan milyonların heyecanla beklediği müjdeyi verdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası vatandaşların gündeminde olan “Kurban Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?” sorusuna “Ramazan Bayramı’ndaki sokağa çıkma kısıtlamasının Kurban Bayramı’nda olmayacağı kanaatindeyim” yanıtını verdi.
 “BİR KISITLAMA GÜNDEME GELMEDİ”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Bilim Kurulu’nda Kurban Bayramı’nda kısıtlılık olmasıyla ilgili herhangi bir durum gündeme gelmedi. Kurban Bayramı’na bir aydan fazla zamanımız var. Dolayısıyla önümüzdeki haftalar vakanın seyri bu anlamda belirleyici olacak. “RAMAZAN BAYRAMI’NDAKİ GİBİ BİR KISITLAMA OLMAYABİLİR” Kurban Bayramı’nda kısıtlılığın hangi şartlarda ve ölçüde olabileceğini söylemem zor. Ama Ramazan Bayramı’ndaki gibi olmayacağı kanaatindeyim. Zaten kararı verecek olan da bu konuda Bakanlar Kurulu ve Cumhurbaşkanımızın iradesi olmuş olur. Burada önemli olan, salgının seyri” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekliye, Memur, İşçi, Dul, Yetim, Çift Maaş Müjdesi Aşı İçin Tarih Verdi Durum Kötüye Gidiyor KÖFTECİ YUSUF’UN SAHİBİ BAKIN KİM ÇIKTI