Anasayfa
12 Haziran 2020 ( 616 izlenme )
Reklamlar

O İLDE KIRMIZI ALARM VERİLDİ

10 Mayıs tarihinden beri koronavirüs vakası görülmeyen kentte son 2 günde 4 yeni vaka tespit edildi. Yetkililer, vatandaşların rehavete kapıldıklarını belirtiyor. Bilecik ve ilçelerinde 10 Mayıs tarihinden bu yana koronavirüs (Kovid-19) vakası görülmüyordu. Ancak kentte son 2 günde 3’ü kent merkezi 1’i Bozüyük ilçesinde olmak üzere 4 yeni vaka tespit edildi.


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava


 VATANDAŞLAR REHAVETE KAPILDI

 Hastalar yüksek ateş şikayeti ile gittikleri hastanelerde gözlem altına alındı. Yetkililer, vatandaşların normalleşmenin rehavetine kapıldıklarını belirterek sosyal mesafe ve maske konusunda hassasiyet gösterilmesi yönünde uyarılarda bulundu. 

KENTTE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR Öte yandan Bilecik Belediyesi, vatandaşların yoğun olduğu alanların yanı sıra birçok mekanda da dezenfekte çalışmasını sürdürüyor. Kurum ve kuruluş binaları, ibadethaneler, okullar, site ve yerleşkeler gibi yoğun alanlar başta olmak üzere bini aşkın noktada birçok kez dezenfekte çalışması yapan ekipler, şehir merkezindeki banka ATM noktaları, dinlenme ve eğlence alanları gibi halkın yoğun şekilde kullandığı alanları da dezenfekte ediyor. Ekipler çalışmaları kapsamında ayrıca ilaçlama araçları ile park ve bahçeler, otogar ve benzeri büyük alanlarda da ilaçlama ve dezenfekte çalışmasını sürdürüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde O ŞEHRİMİZE UYARI Yumuşatıcının Zararını Görünce Bir Daha Kullanmayacaksınız ADAM EŞİNİN CÜZDANINDA BAKIN NASIL BİR NOT BULDU