Anasayfa
23 Haziran 2020 ( 365 izlenme )
Reklamlar

KARARI DUYURDU

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, faizle mücadele kapsamında diyanet işleri personelinin maaşlarının faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödenmeye başladığının müjdesini verdi. Erbaş, “İslam’ın haram kıldığı ve haksız kazanca yol açarak büyük bir sömürü aracı olan faizle mücadele noktasında, Diyanet İşleri Başkanlığı olarak personelimizin maaşlarını faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödemeye başladık. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun” dedi.


 
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI TARİHİ KARARI DUYURDU Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, geçen yıl il müftülüklerine bir yazı göndermiş, faizle mücadele kapsamında personel maaşlarının katılım bankaları aracılığıyla ödenmesine yönelik bir komisyon kurulacağını duyurmuştu.


Fotoğraf açıklaması yok.

 
DİYANET MÜJDEYİ VERDİ, FAİZSİZ MAAŞ ÖDENMEYE BAŞLADI Prof. Dr. Erbaş, bugün sosyal medya hesabından faizle mücadele kapsamında diyanet işleri personelinin maaşlarının faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödenmeye başladığının müjdesini verdi.

Erbaş, “İslam’ın haram kıldığı ve haksız kazanca yol açarak büyük bir sömürü aracı olan faizle mücadele noktasında, Diyanet İşleri Başkanlığı olarak personelimizin maaşlarını faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödemeye başladık. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rızık Kapılarını Açan Dua – Bolluk, Bereket, Rızık ve Huzur Duası! SOKAĞ-A ÇIKMA YASAĞ-I BU HAFTA DA VAR Oynamak Artık Yasak Valilik duyurdu