Anasayfa
09 Haziran 2020 ( 182 izlenme )
Reklamlar

ÇOK KONUŞULACAK

Șarkıcı Hadise, Kıbrıs’ta düzenlenen Pediatri Kongresi’nin gala gecesine sahne aldı. Burada mülteciler hakkında Türkiye’nin yaptığı çalıșmalara dikkat çeken Hadise, Cumhurbașkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan övgüyle bahsetti.”Cumhurbașkanımız yavrucuklara sahip çıktıGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

” “Ben mülteciler konusunda Sayın Cumhurbașkanımızı çok takdir ediyorum. Çünkü hiç kimse bu yavrucuklara sahip çıkmazken Sayın Cumhurbașkanımız sahip çıktı.” diyen Hadise, “Türkiye, ten rengine, nereden geldiklerine bakmadan onlara kollarını açtı.” șeklinde konuștu. Hadise, açıklamalarına “Onlara sahip çıkmak gerçekten gurur duyulacak bir șey. Bu konuda bize tepki gösteren ülkeler de çok fazla konușmasınlar. Bizi takdir etsinler, alkıșlasınlar sadece.Biz yüzümüzde sivilce çıkınca travma yașıyoruz ama bu çocuklar annelerini, babalarını, her șeylerini kaybetmiș çocuklar. Biz ülke olarak onlara anne-baba oluyoruz. Tabii yolumuz uzun bu çocukların eğitimi, barınması, beslenmesi var . Bunların geleceğini kimse düșünmüyor ama bir tek Türkiye düșünüyor . İște bu yüzden ben ülkemle gurur duyuyorum” diyerek devam etti. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

5 İLDE DURUM TEHLİKELİ BOYUTLARA ULAŞTI Yüzleri güldüren gelişme ! Ülkemiz için hayırlı olur inşallah İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan flaş açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin 17 Haziran 2020 koronavirüs tablosunu açıkladı.