Anasayfa
12 Haziran 2020 ( 910 izlenme )
Reklamlar

Amcasının Kızıyla Evlendi Bakın Sonra Ne Oldu

Amcasının kızı Sibel Çetin ile evlenen Emrah Çetin, Esra Erol'un programında eşinin 8 aylık hamile olduğunu gerdek gecesinde öğrendiğini iddia etti. Emrah Çetin isimli genç, nisan ayında evden kaçan eşiyle çocuğunu bulmak için Esra Erol'un programına katılınca inanılmaz olaylar gün yüzüne çıktı. 
İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!Evlendiği eşinin hamile olduğunu gerdek gecesinde öğrenen Emrah Çetin, durumu kabullenip sır olarak sakladığını iddia etti.Emrah Çetin, geçen yıl amcasının kızı olan Sibel Çetin ile kaçarak evlendi. Programda anlattığına göre amca kızı ile sadece internet üzerinden görüştüklerini belirten Emrah Çetin, sadece nikah günü görüşebildiklerini söyledi. Gerdek gecesinde ise eşi Sibel Çetin'in hamile olduğunu öğrenen Emrah Çetin'in dediğine göre, kayınpederi ve aynı zamanda amcası olan İsmail Çetin de kızının hamile olduğunu biliyordu. Emrah Çetin, kayınpederinin kendisini kandırıp kızı Sibel Çetin'i kendisiyle evlendirdiğini iddia etti.Esra Erol, iddiaların merkezindeki Sibel Çetin'i ve babasını bulup yayına çıkardı. Yüzleşmede hem Sibel hem de babası çok başka şeyler anlattı. Sibel Çetin'e Esra Erol önce bebeğin babasının kim olduğunu sordu. Sibel Çetin "Bebeğin babasını ben tanımıyorum. Ben hiç görmedim. Emrah benim yanıma getirdi" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ALIMLAR BAŞLADI Türkiye açıklaması Koronavirüsün En Sinsi Belirtisi Açıklandı ARTIK DEVLET MİLYONLARCA KİŞİYE ELEKTİRİK YARDIMI YAPACAK