Anasayfa
18 Eylül 2020 ( 125 izlenme )
Reklamlar

Açıklama geldi

ABD İncirlik Üssü kararını dünyaya duyurdu! N’ükleer b’ombalar…ABD’de Pentagon Sözcüsü Thomas Campell, İncirlik Üssü’nün Yunanistan’a taşınacağına ilişkin iddialar üzerine bir açıklama yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin İncirlik Üssü’nde yer alan n’ükleer b’ombalarını Girit Adası’na taşıyacağı yönünde iddialar üzerine Amerikan Savunma Bakanlığı’ndan bir açıklama geldi.

Doğu Akdeniz’de Yunanistan ile bir olarak Türkiye karşıtı hamlelere imza atan ABD’niN Cumhuriyetçi senatörlerinden Ron Johnson, Girit Adası’nda yer alan Suda üssünde bir takım çalışmalar yaşandığını söyledi.

Johnson, İncirlik Üssü’nde bulunan n’ükleer b’ombaların Yunanistan’a taşınacağını söyledi.‘Böyle bir plan yok’ Bu iddialar sonrası Pentagon sözcüsü Thomas Campell tarafından yapılan açıklamaya göre, İncirlik üssünün taşınmasıyla ilgili bir planımız görünmüyor. Müttefikimiz Türkiye ile güçlü ortaklığımız devam edecek ve bu da onun kanıtıdır’ dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MALESEF ÜZÜCÜ HABER GELDİ Çocuklarda Ateş Nasıl Ölçülür, Nasıl Düşürülür? Asgari ücretli k'orona mağdurlarına 1760 TL destek ŞOK 20 HAZİRAN 2020 HAFTA SONU KATALOĞU