Anasayfa
15 Haziran 2020 ( 491 izlenme )
Reklamlar

Yasaklar Geri Geliyor

Son dakika: Koronavirüs vakalarının artış göstermesi sonucu İstanbul'da Haziran sonuna kadar toplu gösteri, karşılama ve uğurlama kısıtlandı. Koronavirüs salgını kontrol altına alındı derken normalleşme süreci ile birlikte vaka sayısında artış yaşandı. En çok vakanın bulunduğu il olan İstanbul için ise alınan önlemlere bir yenisi daha eklendi. İstanbul Valiliği, Haziran ayının sonuna kadar toplu gösteri, karşılama ve uğurlama gibi faaliyetleri kısıtladı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!


EŞ ZAMANLI DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLECEK Öte yandan, İstanbul'da 'Yeni Normal'e uygun olarak faaliyetlerini yürütmesi gereken işletmelerle ilgili zaman zaman istenmeyen görüntülerin oluşmasını engellemek ve bu tür olumsuzlukların yerine, kurallara riayetin genel anlayış olması için hafta boyunca İstanbul'un 39 ilçesinde her gün eş zamanlı olarak denetimler gerçekleştirilecek. KURALLARA UYMAYANLARA CEZAİ İŞLEM UYGULANACAK İstanbul genelinde "sosyal mesafeye uyum, maske kullanımı, hijyen ve kapanış saatleri uyum" konuları denetlenecek. Ayrıca, açık olmaması gereken işletmelerin faaliyet gösterip göstermediği de kontrol edilecek. Kurallara riayet etmeyenler hakkında cezai işlem uygulanacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TEMMUZDA BAŞLIYOR 3 AY DAHA UZATILDI GENELGE YAYINLANDI ARTIK 900 TL CEZASI VAR Pansiyonda Yaşamaya Başladı O İLİMİZE YASAK GELDİ