Anasayfa
18 Eylül 2020 ( 447 izlenme )
Reklamlar

Yasaklandı

Acun Ilıcalı’nın dünyadaki yapımcı ajanslardan devşirerek Türkiye’de yayınladığı programlardan birisi olan MasterChef, korona engeline takıldı. Korona tedbirlerine uyulmuyordu Sürekli skandallarıyla gündeme gelen Masterchef Türkiye 3. sezonu, son olarak koronavirüs tedbirlerine uyulmadığı gerekçesiyle yoğun eleştiri almıştı.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve sakal


Söz konusu program koronavirüs engeline takıldı. Programda haftanın bir günü çeşitli illerde dış çekim yapılarak misafirlere yemek hazırlanıyordu. 16 yarışmacı 2 tezgahta geniş olmayan bir alanda yemek yapmaya zorlanarak koronavirüs tedbirleri hiçe sayılıyordu. Hem yarışmacılar hem de konuk edilen misafirler için büyük bir risk meydana getiren yayın şekline müdahale edildi.

İstanbul Valiliği, MasterChef’te her hafta iller arası seyahatin gerçekleştiği dış çekimleri yasakladı. Valilik kararıyla çekimler artık yalnızca stüdyoda yapılacak. Geçtiğimiz sezonlarda her hafta dış çekim yapılan programda koronavirüs dolayısıyla bu sezon dış çekim yapılmayacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kimse beni sevmiyor dedi ve ekledi Cep telefonu ve televizyondaki bilinmeyen tuzak ŞOK GERÇEK Meteoroloji il il açıkladı: Kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı