Anasayfa
13 Ekim 2020 ( 944 izlenme )
Reklamlar

Veliler Dikkat.

Veliler Di-kkat. Bunu yapmayan öğrenciler sınıfta kalacak. K-oro-navi-rüs s-alg-ını nedeniyle sınıfta kalma kalktı ancak devamsızlık yapan öğrenciler sınıf tekrarı yapacak MEB kurumlarının yönetmeliğine ilişkin yapılan değişiklik, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yapılan değişikliğe göre, doğrudan sınıf geçme şartlarını sağlayan öğrenciler doğrudan, şartları sağlamayan öğrenciler başarısız ders sayısı toplamına bakılmaksızın sorumlu olarak bir üst sınıfa geçecek.


Devamsızlıktan kalanlar ise sınıf tekrarı yapacak. DEVAMSIZLIKTAN KALANLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEK .Devamsızlık nedeniyle sınıf tekrarına kalan öğrenciler ise söz konusu şartlar kapsamında değerlendirilmeyecek.


Öğrencilerin yeni ders yılı sonundaki başarı durumu, bu yönetmeliğin ilgili hükümlerine göre değerlendirilecek. Yüz yüze yürütülmekte olan eğitim ve öğretim faaliyetlerine ara verildiği durumlarda, uzaktan eğitim yapılabilecek ancak uzaktan eğitimde puanla değerlendirme yapılmayacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çok önemli karar.Yasak 3 ay daha uzatıldı BAKAN MÜJDEYİ VERDİ PARALAR HESAPLARA YATTI! UZMANLAR UYARDI! SAKIN EVİNİZE BİLE SOKMAYIN HERKES DONDU KALDI