Anasayfa
23 Haziran 2020 ( 201 izlenme )
Reklamlar

NAMAZ İÇİN YENİ KARAR

Son dakika: Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın yaptığı duyuruya göre; yarından itibaren maske ve mesafeye dikkat edilerek camilerde beş vakit cemaatle namaz kılınmaya başlanacak. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda camilerde cemaatle namaz kılınmasına ilişkin bilgiler verdi. Erbaş yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Camilerimizi Cuma ve öğle-ikindi vakitlerinde cemaatle namaza açmıştık. Yarın sabahtan itibaren maske ve mesafeye dikkat ederek sabah, akşam ve yatsı vakitlerinde de cemaatle namaza açıyoruz. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin."


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişiDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda camilerde cemaatle namaz kılınmasına ilişkin bilgiler verdi. Erbaş yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Camilerimizi Cuma ve öğle-ikindi vakitlerinde cemaatle namaza açmıştık. Yarın sabahtan itibaren maske ve mesafeye dikkat ederek sabah, akşam ve yatsı vakitlerinde de cemaatle namaza açıyoruz. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MEB'den karne ve diploma açıklaması METEOROLOJİ UYARDI İhtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başlanacağını açıklandı Bilim Kurulu üyesi ‘işler ters gidiyor’ dedi ve uyardı