Anasayfa
03 Eylül 2020 ( 1210 izlenme )
Reklamlar

MÜGE ANLI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Mustafa Avcı ise kendisini “Erkek hata yapabilir kadın yapamaz” şeklinde sa-vundu. Açıklamalar sonrası salon buz ke-serken Müge Anlı si-nirlerine hakim olamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendisini yeğeniyle aldatan eşini “Erkek yapınca na-muslu kadın yapınca na-mussuz. Erkek bayanı zorla tutamaz” diyerek sa-vunan Ayşe Avcı’nın sözleri izleyenleri şo-k etti. 
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi


“ERKEK YAPINCA NA-MUSLU KADIN YAPINCA NA-MUSSUZ”
Kocası Mustafa Avcı’nın yeğeniyle beraber olduğunu söyleyen Ayşe Avcı, “Karı- Erkek eşittir ama bayan kendini daha çok k-orumalı. Erkekte na-mus ama bayan daha na-mus. Erkek yapınca na-muslu bayan yapınca na-mussuz olarak gördük biz. Erkek pişman oldu ama bayan gelip de teyze ben sana bu hatayı yaptım çok pi-şmanım demedi.

Annesiyle beraber ‘hayır ben böyle yapmadım. Hayır ben böyle yapmadım’ dedi. Erkek seni zorla alıp da bir odaya koyabilir mi? git jandarmaya ver. Erkek bayanı zorla tutamaz ama bayan erkeği şey yapamaz. Sen git jandarmaya şi-kayet et Mustafa Avcı beni rahatsız ediyor de” ifadeleri kullanması sonrası salonda buz ke-sti.

 

ERKEK HATA YAPABİLİR KADIN YAPAMAZ
Durum karşısında şo-k olan Müge Anlı, “Şimdi benim buna söyleyecek çok şeyim var da. Söylememe gerek var mı?” diye duruma te-pki gösterirken Mustafa Avcı ise kendisinin “Bir erkek hata yapabilir ama kadın hata yapamaz. Biz öyle gördük” sözleriyle sa-vundu.MÜGE ANLI Sİ-NİRLERİNE HAKİM OLAMADI
Sözler sonrası kendisine hakim olamayan Müge Anlı, “Mustafa bey, sizin kişilik yapınız belli. Bende kız çocuk annesi olarak etrafımda sizin gibi adamları istemem. Yaptığınız çok a-hlaksızca. İnsan karısının yeğenine gider mi? Senden ya-rdım isteyen her kadından menfaat mi sağlayacaksın. Senden ya-rdım isteyene bankadan parayı yollarsın görmezsin bile. Ya-rdım dediğin böyle yapılır. Ya-rdım dediğinden menfaat sağlanmaz. Sen kadından menfaat sağlıyorsun” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şartları Sağlıyorsanız Sizde Faydalanabilirsiniz Karbonatın Hiç Duymadığınız 14 Faydası BAKAN MÜJDEYİ VERDİ PARALAR HESAPLARA YATTI! İçişleri Bakanlığı Duyurdu