Anasayfa
09 Haziran 2020 ( 732 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’dan, 65 yaş ve 18 yaş kısıtlamaları ile düğün salonları açıklaması

Erdoğan’dan, 65 yaş ve 18 yaş kısıtlamaları ile düğün salonları açıklaması

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamalardan satır başları: – Normalleşmede attığımız adımları değerlendirdik. Bu musibetin kötü tamamen kazınana kadar hayatımızı maske, temizlik ve mesafe ile düzenlemeliyiz. 
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi– Yeni normal, bir süre daha devam edecek. Hastaneden ilaca, maskeden solunum cihazına hamdolsun sahibiz. – Salgın sonrasında ülkemizin öne çıkması için gereken her şeyi yapacağız. – Herkes işine sıkıyı sarılarak bu sürece destek olmalı. 2023 hedeflerine en yakın dönemdeyiz. – Lokanta, cafe, kıraathane kapanış saati 22:00’den 24:00’e uzatıldı. Sinema tiyatro 1 Temmuz’dan itibaren faaliyete geçebilecek. 65 yaş üstü vatandaşlarımız 10 ila 20 saatleri arasında dışarı çıkabilecek. 18 yaş altı gençlerimiz ise ebeveynleri refakatinde olmak kaydıyla kaldırıldı. Nikah salonları 15 Haziran, düğün salonları 1 Temmuz’dan itibaren hizmet verebilecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Senede 7 Kez Yiyin En Kötü Hastalıktan Bile Koruyor Boğulan kardeşinin bedenine sarılan ağabeyin yürek sızlatan feryadı BAKAN KOCA AÇIKLADI Ayın 15’i Demişti ve İlleri Açıkladı