Anasayfa
01 Kasım 2020 ( 1205 izlenme )
Reklamlar

Elif'in kahreden acı hikayesi

Dün öğlen saatlerinde bir çok şehrimiz Ege Denizinde ki deprem sonrası sallanmış, vatandaşlar panikle dışarı fırlamıştı. İzmir’in Seferihisar açıkları Ege Denizi’nde dün öğlen saatlerinde oluşan depremin akabinde Bayraklı ilçesinde çöken apartmanın enkazından 10 yaşındaki Elif İnan’ın cansız bedeni de bulundu. 
DEPREM ANINDA EVDE YALNIZ BAŞINAYDI 


Minik Elif’in Bayraklı Adliyesi’nde çalkışmakta olan anne Bahriye İnan ile babası Güneydoğu gazisi Hasan İnan olduğu bildirildi. Depremden önce ablası Aylin İnan ile birlikte okuldan eve gelen Elif’in yalnız başına evde olduğu esnada depreme yakalandığı aktarıldı. 


DEPREM SONRASI ANNE VE BABA EVE KOŞUNCA KORKUNÇ MANZARAYI GÖRDÜLER 

Depremin akabinde evlerine koşan anne Bahriye ile baba Hasan İnan korkunç manzara ile karşı karşıya kaldılar. Oturdukları bina yıkılmıştı. Çalışmalara başlayan ekipler, Elif’in cansız bedenine 22 saat sonra ulaşabildi. 10 yaşındaki Elif İnan’ın baba ocağı olan Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi Mahallesi’nde Pazar günü ikindi vakti toprağa verileceği bildirildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TEMMUZDA BAŞLIYOR 3 AY DAHA UZATILDI Müge Anlı’nın programında Bu Çay Böbrek Taşlarını Çözer Karaciğeri Temizler Ve Kanser Hücrelerini Öldürür BAKAN AÇIKLADI