Anasayfa
17 Haziran 2020 ( 249 izlenme )
Reklamlar

Ebru Gündeş

Seda Sayan’ın O Ses Türkiye jüri üyeliğinden ayrılmasının ardından yerine 3 yıl önce jürilik yapan Ebru Gündeş getirildi. Ünlü şarkıcı, çekimlerden haftalıkalacağı ücret dudak uçuklattı.


Ebru Gündeş galerisi resim 2

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 3 yıl jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye‘den 2017 yılında ayrıldı. Yarışmadan sonra herhangi bir televizyon projesinde yer almayan Ebru Gündeş, Seda Sayan‘ın yarışmadan ayrılmasıyla ekrana geri dönmeye karar verdi.


Ebru Gündeş galerisi resim 3

SEDA SAYAN TV8’LE TÜM BAĞINI KESTİ

O Ses Türkiye’de değişiklik yapan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, “Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor” ifadelerini kullanmıştı.


Ebru Gündeş galerisi resim 5

Bunun üzerine Instagram hesabından paylaşım yapan Seda Sayan, hem O Ses Türkiye hem de Yemekteyiz’in çekimlerinde çok yorulduğunu söyleyerek iki projeden ayrılma kararı aldı.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YASAKLAR YOLDA GELİYOR Bu illerde yaşayan vatandaşlara 960 Lira gıda yardımı yapılacak ! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin 21Haziran 2020 koronavirüs tablosunu açıkladı Mutlaka Başvurun! Milyonlarca Vatandaş Parasını Geri Alabiliyor