Anasayfa
07 Ekim 2020 ( 546 izlenme )
Reklamlar

Damarlardaki Pıhtılaşmayı Önlüyor, Karaciğer ve Beyni Koruyor

Sadece iki malzeme ile hazırlanan altın süt karışımı bir çok hastalığa karşı şifa sağlıyor. Sütun, asap sistemi ve kemik dokusu için oldukça bereketli bir karışım olan altın süt aynı zamanda eklem sızıları rehabilitasyonunda nebatsal bir destek olarak seçim ediliyor.

Romatizma ve artrite gibi eklem hastalıklarında rehabilitasyon edici özellik gösteriyor. Aynı zamanda altın süt bağışıklık sistemini kuvvetlendiren özelliği sayesinde kansere tutulma tehlikesini eksiltiyor ve kansere karşı bedende koruma sağlıyor.

Zerdeçal, süt ve su senteziyle oluşan karışım karaciğeri arınmada, bedende ki zehirli maddeleri arınma da ve sindirim sistemini kumpasa sokmada destekçi oluyor.
Altın Süt Nasıl Hazırlanır?
Malzemeler: * 40 gram zerdeçal takribî 3 yemek kaşığı
* 1 su kadehinden azıcık daha az su 100-150 ml su

* SütAltın Süt Tasviri:
İlk olarak su ve toz zerdeçal karıştırılır. Ardından ocağa alınarak takribî 8 dakika kadar pişirilir. Karışım macun kıvamına gelecektir. Şayet katı bir kıvamda olursa bir ölçü daha su ilave edebilirsiniz. Macun kıvamına geldikten sonra ocağın altını kapatın. Hazırladığınız bu karışımı 40 gün süresince buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.
* Zerdeçal ve su ile hazırladığınız bu macundan her gün gece uyumadan evvel ve sabah kahvaltı sonrası olmak üzere günde 2 kere 1 çay kaşığı macunu 1 bardak süt ile karıştırarak harcamalısınız.

Dilerseniz altın sütünüzü bal ile tatlandırabilirsiniz. Kumpaslı kullandığınızda daha tesirli ve süratle yararını göreceksiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'yi Üzen Haber Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin 27 Haziran 2020 koronavirüs tablosunu açıkladı Bakan Müjdeledi.Herkes hesabını kontrol etsin Ödemeler hesaplara yattı CANLI YAYINDA YAŞANDI