Anasayfa
14 Haziran 2020 ( 514 izlenme )
Reklamlar

Bingöl depremini önceden bilen Naci Görür’den yeni uyarı: Bu ilde ciddi tehlike var dedi. İşte

Bingöl’de meydana gelen depremin ardından canlı yayına katılan yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür aylar öncesinden uyarmıştık dedi. Ve ekledi artık sıra bu illerde.. 

Bİngöl’de yaşanan depremin ardından, yetkililerin bölgedeki çalışmaları devam ederken, konusunda uzman yer bilimci akademisyenler de canlı yayınlara katılarak durum değerlendirmesi yaptı. Prof. Dr. Naci Görür’de Habertürk TV’de katıldığı yayında açıklamalarda bulundu. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi“İSTANBUL DEPREMİNİ BEKLİYORUZ” Görür açıklamalarında, “Aynı fay üzerinde olmasına rağmen bu küçük bir deprem. Yani bu stres transfer ederse hemen bitişiğindeki, üzerinde olduğu faya transfer eder. Bu depremin etkisi kanaatime göre, Erzincan ile Karlıova arasında olur. Bunun taa İstanbul’a kadar etkisi yok. Ama İstanbul depremi, artık zaman sonlarına geldiğimiz bir şey. Yüzde 60’ın üzerine çıktı olasılık. Bu da yüksek bir olasılık. Dolayısıyla İstanbul depremini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kıdem tazminatı açıklaması Bankada hesabı olan, kredi kartı kullanan herkesi ilgilendiriyor! Artık yasak Demleyip İçin, Şeker Hastalarına Bire Bir BÜYÜK İNDİRİM GELİYOR