Anasayfa
23 Ağustos 2020 ( 1108 izlenme )
Reklamlar

Bakan Soylu Müjdeyi verdi

İçişleri Bakanı Soylu: “Türkiye’de bir Fay Yasası çıkması zaruretini hep birlikte değerlendirdik ve bu hususta bir çalışma ekibi oluşturduk. Türkiye Büyük Millet Meclisi ile birlikte ona nasıl bir şey sunabiliriz, bizim neye gereksinimiz var, Fay Yasası itibarıyla ne murad ediyoruz, ne meydana koymaya çalışıyoruz.”

İçişleri Bakanı Soylu: “Türkiye’de bir Fay Yasası çıkması zaruretini hep birlikte değerlendirdik ve bu hususta bir çalışma ekibi oluşturduk.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve takım elbiseTürkiye Büyük Millet Meclisi ile birlikte ona nasıl bir şey sunabiliriz, bizim neye gereksinimiz var, Fay Yasası itibarıyla ne murad ediyoruz, ne ortaya koymaya çalışıyoruz,

İl Afet Risk Azaltma Planlarıyla Fay Yasası’nı bütünleştirmenin nasıl bir önemi var, bunu bir şekilde ortaya koyacağız..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CANLI YAYINDA YAŞANDI Bu illerde yaşayan vatandaşlara 960 Lira gıda yardımı yapılacak ! BABASI 11 YAŞINDA Kİ KIZINA DÜĞÜN YAPTI ! SEBEBİNİ DUYANLAR AĞLADI PARA ÇEKERKEN BU HATAYA DÜŞMEYİN