Anasayfa
13 Haziran 2020 ( 1304 izlenme )
Reklamlar

Bakan Müjdeledi.Herkes hesabını kontrol etsin Ödemeler hesaplara yattı

1000 TL Pandemi Sosyal Destek Ödemeleri Hesaplara Yatmaya Başladı! Sorgulama Linki Başvuru Ekranı Pandemi sosyal destek ödemeleri hesaplara yatmaya başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1000 TL yardım müracaatı yapanlara 3. faz ödemeleri başladı. Ödemeler PTT üzerinden banka hesaplarına otomatik olarak yapılacak. 1000 TL yardım müracaatı sorgulama e devlet linki ile sosyal yardımlaşma 1000 TL yardım müracaat formu ile yardım parasını nasıl alabilirim sorusunun cevabı haberimizde… Korana virüs salgını sebebi ile gereksinim sahibi ailelere ödenen pandemi sosyal yardım desteği amacıyla 3. faz ödemeler başladı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 1000 TL YARDIM BAŞVURUSU ONAYLANANLARA ÖDEMELER BAŞLADI! HEMEN HESABINIZI KONTROL EDİN Konu ile ilgili gelen son dakika haberi ile ödemelerin başladığı duyuruldu.



Sosyal yardım müracaatı onaylanan şahıslara müracaat sırasında hesap numarası girmeleri halinda para ödemesi otomatik olarak banka hesaplarına yatırılacak.PTT üzerinden Ş-EIKP ödemesi kodu ile 1000 TL sosyal yardım pandemi ödemesi hesaplara otomatik olarak geçecek. Banka hesabı olmayan ya da bu bulguyu sisteme girmeyen şahıslara ise PTT kuryeleri üzerinden gene adreste elden ödeme yapılacak.



1000 TL YARDIM BAŞVURUSU SORGULAMA E DEVLET! Pandemi yardımı müracaatı yapan ve müracaat kabul edilen şahıslar amacıyla ödeme hesaplara otomatik olarakta yatırıldığı amacıyla müracaat yapmayan bireylerin dahi durumlarının teşhis edilmesi halinda hesaplarına para yatırılmış olma olsılığı bulunuyor.



EDEVLET BU EKRANDAN SORGULAYABİLİRSİNİZBaşvurularda yoğunluk yaşanmaması adına kimlik numarasının son rakamı 0 olan şahıslar Pazartesi, 2 olan şahıslar Salı, 4 olan şahıslar Çarşamba, 6 olan şahıslar Perşembe, 8 olan şahıslar ise Cuma günü sosyal yardım müracaat formu doldurma imkânına sahip olacak. Hafta sonu ise kimlik numarasına bakılmaksızın herkes pandemi sosyal yardım müracaat formu doldurma imkânına sahip olacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

METEOROLOJİ SAAT VERDİ UYARDI GÖZ GÖZÜ GÖRMEYECEK İŞTE 8 İL 48 Pişirme Yöntemi Bu illerde yaşayan vatandaşlara 960 Lira gıda yardımı yapılacak ! Kredi kartı olanlar dikkat! Resmi Gazete'de yayımlandı, taksit süresi uzatılıyor