Anasayfa
12 Haziran 2020 ( 2509 izlenme )
Reklamlar

BABASI 11 YAŞINDA Kİ KIZINA DÜĞÜN YAPTI ! SEBEBİNİ DUYANLAR AĞLADI

bu güzel ve altın kalpli adamın hatırası kızının zihninde bir ömür kalacaktı.


Evlilik kadının yaşadığı en önemli anlardan biridir. Bazı insanlar bu konuda biraz şüpheci olmalarına rağmen çoğu insan evlilik konusunu çok ciddiye alma eğilimindedir. Gelin ve damat için bu, yaşamlarında her ikisinin de ortak olduğu yeni bir bölüm, dönem anlamına gelir. Ebeveynleri için ise uzun bir yol almak anlamına gelir , ayrıca çocuklarının büyüdüğünü ve kendi ailelerini kurduklarını fark etmelerini sağladığı için genellikle oldukça üzücüdür.

Ebeveynlerimizin çocukları evlendiklerinde onların neler hissettiğini söylemek oldukça zordur. Çoğunlukla da böyle bir durumda ağlamaklı olurlar.. Gördüğünüz bu yakışıklı adamın adı Jim. Kaliforniya’da yaşıyordu. Jim hem bir baba hemde bir büyükbabaydı. Her gün hayattan zevk alan, neşe dolu bir adamdı. Bir gün korkunç bir şey fark edinceye kadar her zaman böyle devam edeceğini düşünüyordu. Tam on bir yıl önce dünyadaki en mutlu erkek oldu çünkü çok güzel bir kız babası oldu.Jim o kadar mutluydu ki, Josie’nin doğduğu andan bu yana, tüm hayatını kızına adamaya karar verdi. Jim’in akrabaları ise her zaman onun hakkında güzel şeyler söylerler . Josie on yaşına geldiğinde, aile kötü haberi aldı. Jim’e dördüncü aşamada pankreas kanseri teşhisi kondu. Bütün aile bireyleri zor bir dönem geçirdi, gerçekten de çok kasvetli bir zamandı. Jim, kızının evliliğini göremeyeceğinin farkına vardı, ancak böylesine asil bir günü ve kızının bu gününü görmeyi kaçırmak istemedi, bu yüzden hala yapabiliyorken kızıyla evlenmek gibi parlak bir fikir ortaya attı. Bu yüzden çok güzel bir tören düzenledi.Törenden iki gün önce Jim küçük prensesi için bir pasta ve güzel bir elbise sipariş etti, çiçek aldı ve hayalindeki evlilik partisi için aile ve arkadaşlar topladı. Güzel, etkileyici bir taçi konuşmasından sonra baba kızını sunağa getirdi, ve tüm misafirleri ağlatan güzel sözler söyledi.

O gün bir sürü gülücük ve aynı zamanda gözyaşı vardı. Josie bu günü hayatının geri kalanında mutlaka hatırlayacak. Törenden bir ay sonra Jim hayata gözlerini yumdu.


Fakat bu güzel ve altın kalpli adamın hatırası kızının zihninde bir ömür kalacaktı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şiddetli deprem İşsiz Kalanlara Paraları Yatırılacak Övdüğü küçük kız büyüdü, boşadığı kocasını aldı Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilir?